Kā norit baznīcas dievkalpojumi?

Katru svētdienu mēs sanākam kopā, lai dziedātu garīgās dziesmas, uzklausītu sprediķus un mācītu cits citam par Glābēju. Baznīcas apmeklējums mūs garīgi uzlādē un kalpo par ideālu veidu, kā savas dzīves priekšplānā un pamatā paturēt Jēzu. Mēs laipni uzņemam visus viesus, kuri ierodas uz mūsu kristīgajiem dievkalpojumiem, lai pielūgtu kopā ar mums.

Dievkalpojumu noturēšanas laiks katrā Baznīcas draudzē ir atšķirīgs. Taču jūs allaž varat rēķināties ar vienas galvenās sanāksmes noturēšanu, kas ir paredzēta visiem un pēc kuras noris atšķirīgas nodarbības, daloties pa vecumgrupām vai kopējām interesēm.

 

Vienkārši pacentieties izskatīties glīti. Jūs droši varat ierasties jebkurā gaumīgā apģērbā, kurā jūtaties ērti. Taču, jūsu zināšanai, vairums vīriešu uz baznīcu ierodas uzvalkā vai izejamā kreklā ar kaklasaiti, un sievietes parasti ģērbjas kleitā vai svārkos. Arī bērni parasti ir saposti.

Mēs ceram, ka jā. Daudzi no mūsu Baznīcas locekļiem ik nedēļu apmeklē baznīcu vienpersonīgi. Taču, ja jūs gribētu, lai, ierodoties pirmo reizi, kāds jūs pavada, jūs droši varat sazināties ar vietējiem misionāriem, kuri atradīs jums kādu draugu, kam sēdēt līdzās. Būt jaunpienācējam ir grūti jebkurā situācijā, taču jūs drīz vien iepazīsieties ar citiem Baznīcas locekļiem un sajutīsieties kā mājās.

Nē, viesiem netiek prasīts iesaistīties. Kad draudzes locekļiem tiek pasniegta Svētā Vakarēdiena maize un ūdens (jeb Komūnija), jūs varat vienkārši padot trauku savam blakussēdētājam. Visādi citādi jūs varat vienkārši mierīgi sēdēt un baudīt dievkalpojumu. Svētdienas skolas nodarbībā skolotājs bieži vien aicina brīvprātīgos kaut ko nolasīt. Ja jūs nevēlaties iesaistīties, vienkārši neceliet roku.

Tas, visdrīzāk, ir atkarīgs no tā, cik liela ir draudze, kurā jūs viesosieties. Dažas draudzes ir tik lielas, ka Baznīcas locekļi var arī nepamanīt, ka jūs esat viesis. Citas draudzes ir tik mazas, ka visi Baznīcas locekļi ir savstarpēji pazīstami un pavisam noteikti atpazīs un laipni sasveicināsies ar katru jaunpienācēju. Lai kā arī būtu, jūs droši varat iepazīties ar sanākušajiem un uzdot viņiem savus jautājumus. Viņi būs priecīgi, ka esat ieradušies.

Vai baznīcā man būs jāziedo nauda?