Uzmeklē tuvāko dievnamu.
Noteikt atrašanās vietu

Svini Ziemassvētkus kopā ar mums

Šajā decembrī tu esi aicināts priekpilni atzīmēt Jēzus piedzimšanu īpašā svētdienas dievkalpojumā. Tā ir lieliska iespēja izjust Ziemassvētku laika mieru, un tā ir arī lieliska iespēja aicināt savus draugus, kaimiņus un ģimenes locekļus pievienoties iedvesmojošam pasākumam stundas garumā.

Pieci ieteikumi lieliskai pieredzei baznīcā

1. Iepazīstini ar sevi

Baznīcas locekļi laipni sagaidīs tevi sanākušo pulkā un palīdzēs tev justies kā mājās. Droši iepazīstini sevi ar citiem un lūdz pēc palīdzības, ja tev rodas kādi jautājumi. Visi priecāsies, ka esi ieradies!

2. Uzzini, ko sagaidīt

Ziemassvētku dievkalpojums parasti ilgst vienu stundu. Tā laikā tiek dziedāts, lūgts, un draudzes locekļi uzstājas ar sprediķiem, ko dēvē par „runām”. Dievkalpojuma laikā Baznīcas locekļiem tiek dota iespēja atcerēties Jēzu, pieņemot Svēto Vakarēdienu.

3. Ierodies izejamās drēbēs

Tu esi laipni aicināts ierasties jebkādā gaumīgā apģērbā. Vairums vīriešu ir tērpušies pogājamos kreklos ar kaklasaiti, un sievietes parasti ir tērpušās kleitās vai svārkos. Arī bērni parasti ir sapucējušies. Skaists apģērbs var palīdzēt tev izjust godbijīgāku attieksmi un sagatavoties mācīties par Jēzu Kristu un Viņa mācībām.

4. Uzzini, kas ir Svētais Vakarēdiens (kas līdzinās komūnijai)

Katru nedēļu dievkalpojumā tiek svētīta maize un ūdens, pasniedzot to draudzei kā simbolisku atgādinājumu Jēzus Kristus īstenotajai Grēku Izpirkšanai. Taču dalība Svētā Vakarēdiena pieņemšanā nav obligāta. Ja tu nevēlies pieņemt Svēto Vakarēdienu, tu vari padot izdales trauku nākamajai personai.

5. Droši sazinies ar mums

Tev nevajag pieteikties, lai apmeklētu baznīcas dievkalpojumu. Taču, ja plānotais apmeklējums rada satraukumu, tu vari laikus sazināties ar vietējo draudzi. Vadītāji var atrast tev kādu draugu, kam sēdēt līdzās, un pārliecināties, ka, ienākot baznīcā, tu jutīsies gaidīts. Klikšķini šeit, lai uzmeklētu tuvākā dievnama kontaktinformāciju.

Vairāk ideju, kā izgaismot pasauli