Kas ir kampaņa „Izgaismo pasauli”?

„Tāpat lai jūsu gaisma spīd ļaužu priekšā, ka tie ierauga jūsu labos darbus un godā jūsu Tēvu, kas ir debesīs.” — Mateja 5:16

Kas ir kampaņa „Izgaismo pasauli”?

#IzgaismoPasauli ir aicinājums pārvērst Ziemassvētkus par kalpošanas periodu. Tā ir pasaules mēroga kustība ar mērķi — aizkustināt cilvēku sirdis un mainīt viņu dzīvi, darot to, ko darīja Jēzus: paēdinot izsalkušos, mierinot vientuļos, apmeklējot slimos un ciešanu nomocītos un izturoties laipni pret ikvienu. Jēzus teica: „Jūs esat pasaules gaišums.” (Mateja 5:14.) Kampaņa #IzgaismoPasauli ir ideāls veids, kā ļaut spoži spīdēt mūsu gaismai un Viņa gaismai.

Ikdienas kalpošanas ieteikumi

Kampaņa #IzgaismoPasauli aicina mūs izrādīt mīlestību apkārtējiem tā, kā to Savā laicīgajā kalpošanā darīja Jēzus. Decembra mēnesī mums tiek sniegti konkrēti kalpošanas pamudinājumi, kas palīdz Ziemassvētku laikā pievērsties tam, lai palīdzētu citiem. Lai iesaistītos, tu vari lejupielādēt kalendāru ar konkrētām idejām.

Īpašie svētdienas dievkalpojumi

Svētdienā pirms Ziemassvētkiem mēs noturam īpašu sabata dienas sanāksmi, kas ir vērsta uz Jēzus Kristus piedzimšanu un Viņa dzīvi. Lai gan mūsu draugi un paziņas, kas nav no mūsu ticības, ir laipni gaidīti katru svētdienu, viņi ir īpaši aicināti pielūgt kopā ar mums tieši šinī dienā.

#IzgaismoPasauli katru dienu

Katrus Ziemassvētkus Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca pieliek ievērojamus pūliņus, lai izplatītu kampaņas #IzgaismoPasauli vēstījumu un izskaidrotu tās misiju. Taču tu vari piedalīties tajā visu gadu, domājot par to, kuram tu ik dienu varētu kalpot.

Citas idejas, kā izgaismot pasauli