Šajos Ziemassvētkos #IzgaismoPasauli ar mīlestību

...
Video: Izgaismo pasauli ar mīlestību
Video: Izgaismo pasauli ar mīlestību

Izgaismo pasauli ar mīlestību

1:20

Kas ir aicinājums #IzgaismoPasauli?  

#IzgaismoPasauli ir aicinājums padarīt Ziemassvētkus par kalpošanas svētkiem. Tā ir pasaules mēroga iniciatīva ar mērķi — aizkustināt cilvēku sirdis un mainīt viņu dzīvi, darot to, ko darīja Jēzus: paēdinot izsalkušos, mierinot vientuļos, apmeklējot sasirgušos un ciešanu nomocītos un izturoties laipni pret ikvienu cilvēku.

Ikdienas kalpošanas kalendārs   

Šeit ir ietverti konkrēti kalpošanas ieteikumi katrai decembra dienai, kas mudina mūs šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā pievērsties savā dzīvē tam, lai palīdzētu apkārtējiem. Lai piedalītos, tu vari lejuplādēt kalendāru ar konkrētu ideju aprakstiem vai pat izveidot pats savējo.

Lejuplādēt Ikdienas kalpošanas kalendārs
...
Kristus bērns
Kristus bērns

Kristus bērns

17:56
Īsfilma par Jēzus Kristus piedzimšanu.

Šajā 18 minūšu Kristus piedzimšanas stāsta atainojumā tiek spilgti un smalki parādīti svētie notikumi, kas ir aprakstīti Bībelē — Mateja un Lūkas evaņģēlijā.

 

Ceļo kopā ar Jāzepu un Mariju no Nācaretes uz Betlēmi. Izjūti godbijību, kāda pārņēma ganus Jūdejas līdzenumos. Sajūti gudro vīru prieku, kad viņi nometās ceļos Pasaules Gaismas — Glābēja, Jēzus Kristus, priekšā.

Tiecies ar misionāriem
Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies gūt ieskatu Bībelē, iemācīties lūgt Dievu vai apspriest to, kā Jēzus Kristus mācības var ienest prieku un mieru tavā ģimenē, mūsu draudzīgie misionāri ir gatavi tikties ar tevi tiešsaistē. Klikšķini šeit, lai pieprasītu tikšanos!
Tiecies ar misionāriem
Saņem vairāk gaismas
Seko mums sociālajos tīklos, lai saņemtu vairāk gaismas visa gada garumā.